niedziela, 9 stycznia 2011

Czy suplementy diety są nam naprawde potrzebne?

Czy suplementy diety są nam naprawdę potrzebne ?

Autorem artykułu jest Dorota TrojanTylko naturalne jedzenie bogate w witaminy i minerały oraz inne składniki odżywcze jest w stanie sprawić, by nasze ciało zachowało doskonałe zdrowie.
Do właściwego funkcjonowania organizmu potrzebujemy dostarczać każdego dnia ponad 90 różnorodnych składników odżywczych. To bardzo skomplikowane zadanie.

Nasze pożywienie jest z roku na rok coraz uboższe w składniki odżywcze, a jednocześnie przyspieszony styl życia wymaga zastosowania coraz większych porcji składników utrzymujących nasze ciało w doskonałej formie.
W związku z tym naturalne suplementy diety są dla każdego po prostu zbawieniem. Nie tylko potrafią utrzymać ciało w doskonałym zdrowiu. Dzięki nim zrealizujesz różnorodne cele zrowotne od wspomaganiz leczenia chorób przez oczyszczanie organizmu z toksyn na zdrowym odchudzaniu kończąc.

To właśnie one dostarczą nam regularnie wszystkiego czego potrzebujemy. Ich stosowanie jest bardzo wygodne. Z łatwością można wymienić bardzo wiele korzyści ze stosowania suplementów diety, ale jeden z nich zasługuje na szczególne wyróżnienie. Zwróć uwagę, że składników odżywczych znajdujących się w kapsułce nie gotujesz, nie smażysz, po prostu łykasz tabletkę. Tradycyjne jedzenie zwykle poddajesz procesom, które sprawnie niszczą niemal całą odżywczą zawartość.

Oczywiście nie wszystkie suplementy diety nadają się do skutecznego uzupełniania codziennego posiłku.
Wysokiej klasy suplement diety musi spełnić minimum parę warunków, a dwa najistotniejsze to zawartość i procesy technologiczne.
Nowoczesny przemysł zna już technologie umożliwiające zatrzymanie składników odżywczych roślin i ich bioenergię w nienaruszonym stanie. I tylko te procesy mogą być stosowane.
Doby suplement diety zawiera jedynie naturalne komponenty pochodzące od roślin o wyjątkowym składzie i korzystnym oddziaływaniu na ludzki organizm.

Jeżeli planujesz kupić suplementy diety popatrz na sposób produkcji. Nie wszystkie suplementy wytwarzane są w ten sam sposób i nie wszystkie są tak samo skuteczne. Liczą się tylko naturalne suplementy diety. Wśród nich znajdziesz różne procesy technologiczne. Najlepsze z nich to: liofilizacja która polega na schłodzeniu rośliny do temperatury minus czterdziestu stopni a następnie pozbyciu się z nich wody. Pozwala to na zachowanie wszystkich właściwości żywej rośliny nie niszcząc cennych składników odżywczych. Najskuteczniejsze naturalne witaminy wytwarzane są z formułą time release. Specjalna budowa tabletki uwalnia witaminy i minerały w ciągu 10- 14 godzin. Przez to Twój organizm pobiera niezbędne substancje odżywcze przez cały dzień.

---


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

2 komentarze:

 1. Bardzo dobre naturalne suplementy oferuje firma NUTRILITE,gdyż produkują te suplementy z wychodowanych na własnych plantacjach roślin.

  OdpowiedzUsuń
 2. JA JEDNAK POLECAM I WSKAZUJĘ, NA NAUKOWĄ WIEDZĘ BIOLOGICZNĄ, ROZSĄDEK ORAZ UMIAR:
  Jemy niskotłuszczowo, 0% negatywnych TOKSYN, energetyczne węglowodany wyłącznie do 26% wzrostu, czyli tzw. NISKIE węglowodany.

  POKARMY O WŁAŚCIWYM DOBORZE BIAŁEK, ORAZ CO NIEZMIERNIE ISTOTNE:
  Nie zawierające toksyn spowalniających i zatruwających nasze organizmy. Tabele; Dozwolone oraz Zakazane dopełniają właściwej identyfikacji prawd przyrodniczych.

  TO WŁAŚNIE PRZY PROBLEMACH Z ODŻYWIANIEM, PRZY ZWALCZANIU OTYŁOŚCI, RÓWNIEŻ CUKRZYCY TYPU 2:
  Niezmiernie pomocne są tabele z produktami odpowiednio prozdrowotnie, odchudzająco sklasyfikowanymi wg tzw. INDEKSU ŻYWIENIOWEGO, tj. IŻ produktu. Skuteczne i warto !! Ostatnie słowo, co oczywiste należy zawsze do naszego lekarza rodzinnego. *

  OdpowiedzUsuń